Yorumlar Tinedol

 • Zeynep
  Ben de yürüyüş yüzme havuzu ve bir süre sonra birkaç hafta hissettim kaşıntı ayak parmakları arasında. Zamanla yayıldı ve ayak, ve tüm eklediğiniz kötü bir koku. Tıp eğitimi gerek yoktu, ne olduğunu anlamak için, bu mantar. Hatırladım, dün gördüğüm bir yorum hakkında bir krem tinedolbu nedenle , karar verdi ve kendisi denemek. Hııı, o mükemmel, belirtileri geçti çok hızlı bir şekilde ve en önemlisi yeniden enfeksiyon olmadı, olsa da, dersleri, su aerobik bırakmam. Bu yüzden ben denemek için herkese tavsiye tinedol!
  Tinedol
 • Κωνσταντίνος
  Nerede olduğunu bilmiyorum başardı ... bu iğrenç, ama ayak mantarı rabbim, bana bir sürü sıkıntı. Ayak ve ayakkabı bürokrasisinin ürkütücü bir koku olmasına rağmen ben sizin соблюдаю hijyen. Doktora gitmek ben utangaç, bu yüzden karar verdi kendi kendine ilaç. Aldım bir merhem başka. Bazı personel kaşıntı ve kötü koku, ama sadece zaman ve biraz ослабляли belirtileri, ve o zaman sadece bir an için bir uygulama. Anladım ki utanılacak bir daha olamaz, ne zaman fark deri zaten kaplı küçük yaralar. Doktor tavsiye etti bana krem tinedolve bu sadece bir kurtuluş. Mantar iade edilmez zaten üçüncü ay, bu yüzden herkese tavsiye ederim.
  Tinedol
 • Zeynep
  Kızım geldi çocuk kampları haline gelmiştir şikayet kaşıntı dur. Derhal bir doktora gittik. Oldu mantar. Doktor bir krem önerdi Tinedol ve dedi rağmen tamamen güvenli bir kompozisyon, çok etkilidir. Birkaç kez ben verdiren krem, ve üçüncü kez kızı zaten reddetti tedavi zaten rahatsız eden bir şey, ama ders yine de bitirdik. Birkaç hafta sonra ben hissettim ve kendisi kaptın, karar, doktora gitmek yerine atadı Tinedolbir de başa mükemmel!
  Tinedol
 • Mustafa
  Ben uzun süre düşündüm, ne kötü bir koku, stop – bu doğal. Ama ne zaman görünmeye başladı, çatlaklar ve ногтевая plaka kalın olur, ben anladım, artık bir uzmana. Bana oldu kayıtlı kursu özel hap ve krem tinedol. Sonuç gecikmedi – şimdi yaşıyorum utanmadan «kokulu» ayakları.
  Tinedol
 • Zeynep
  Kocası bir yerde mantar vardı, ama bir doktor, tabii ki, götürmek imkansız (burada herhangi bir argüman güçsüz) bu yüzden karar verdim haritayı forumları, kime yardımcı oldu. Herkes çok övdü Tinedolbu yüzden karar verdim sipariş. Bilmiyorum, nasıl yapabilirdim başka bir ilaç, ancak bu çıkardı belirtileri çok hızlı bir şekilde ve nüks kullandıktan sonra krem koca değildi. Bu yüzden herkese tavsiye ederim.
  Tinedol
Değerlendirme Tinedol
4.8
21